27.10.2017

Tesařské práce

Na tesařské práce se specializujeme již od vzniku naší firmy v roce 1989. Jako náš zákazník můžete tedy využít 28 let praxe. Tesařina je obor, který se neomezuje jen na rekonstrukce a stavbu střešních konstrukcí. Postupem času projevili naši zákazníci zájem o další realizace, které jsou s tesařinou spojené.

Pergoly, zahradní domky a altánky

Při stavbě krovu není potřeba dbát na vzhled samotné konstrukce. Ta je totiž schována pod střešní krytinou. Naopak pergoly a zahradní domky si pořizujeme nejen kvůli požadavkům na funkci (umístění grilovacího místa, umístění nářadí, atd). Pro našeho klienta je velice důležitý samotný vzhled dřevěné konstrukce. Následující roky se pohledem na pergolu nebo altánek bude kochat nejen její majitel, ale také rodina a návštěvy.


Dřevěné parkovací přístřešky

Pokud není z nějakého důvodu možné mít uzavřenou garáž, nejvhodnějším způsobem, jak ochránit auto před povětrnostními vlivy, je pořídit mu garážový přístřešek. Nevyjde draho, snadno jej postavíte a kromě toho, že poskytne ochranu autu, může sloužit třeba i pro uskladnění dřeva. Garážové stání se navíc stane vkusným doplňkem rodinného domu, chaty či chalupy.


Stavebně-tesařské konstrukce

Do této kategorie řadíme všechny dřevěné prvky, které přímo navazují na hlavní stavební konstrukci. Může se jednat o dřevěné obložení štítu domu, stavbu bednění pro zalévání betonu nebo dřevěné fasády.Střešní konstrukce

Při stavbě krovu klademe velký důraz na přesnost výroby jednotlivých dřevěných prvků. Na přesnost se soustředíme už při samotném zaměřování objektu. Umožní nám to celou konstrukci připravit už na v dílně na sídle firmy, kde máme veškeré potřebné vybavení. Při samotné montáži na objektu Vám tak šetříme čas a nevznikají zbytečné vícenáklady.